• Обновено
120 Компјутери M3*10мм Златна Електричен Бас Гитара Мост Стрингови Saddles Хексагонални завртки за бас Tremolo Мост

120 Компјутери M3*10мм Златна Електричен Бас Гитара Мост Стрингови Saddles Хексагонални завртки за бас Tremolo Мост

DEN 589.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
QHX
Број На Модел На:
tremolo рака
Тип:
Мост
Бои:
Злато
Тежина:
0.5G/piece
Материјали:
Железо
Должина:
10mm
навој дијаметар:
3мм
Внатрешниот Хексагонална Дупка:
1.5 mm
Големина:
As shown in the photo

Купувачи како што избираат