• Обновено
WoodFestival руса/црна, црвена кадрава долго русокоса перика со удира синтетички влакна перики жените перика отпорни на топлина влакна cosplay

WoodFestival руса/црна, црвена кадрава долго русокоса перика со удира синтетички влакна перики жените перика отпорни

DEN 693.12
DEN 527.00 -24 %

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Протегала должина:
26inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Кадрава
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Еластична чипка
Перики Должина:
Долго
густина:
120%
капа големина:
Просечната Големина
Бренд Име:
WoodFestival
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Боја на Чипка:
Транспарентна

Купувачи како што избираат