• Обновено
Gothletic Мода слонова коска/Розова/Сива Симулирани-бисер Отвори Срцето Капка Обетки за Жените Мода Накит

Gothletic Мода слонова коска/Розова/Сива Симулирани-бисер Отвори Срцето Капка Обетки за Жените Мода Накит

DEN 71.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Gothletic
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E7512
боја:
Слонова Коска/Розова/Сива
Големина:
39mm
Тежина:
9.8g

Купувачи како што избираат