• Обновено
DIY Отстранлив Играчка Роботи Ѕид Налепница Деца Деца Бебе бебе соба Спална соба Дома Decal Декорација Момчиња Постер Оркестарот Decal

DIY Отстранлив Играчка Роботи Ѕид Налепница Деца Деца Бебе бебе соба Спална соба Дома Decal Декорација Момчиња Постер

DEN 117.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
HM0152
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Спецификација:
2pcs
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
HM0152
Материјал:
Пластични
Материјал:
ПВЦ
доби големина:
90*30CM+90*30CM
Произведени Област:
Кина
Карактеристики:
Отстранлив, Трајни, Притисок Отпор
Соба:
ДЕТСКА СПАЛНА соба Ѕид Налепница
Заврши Големина:
128*77cm
боја:
Повеќе

Купувачи како што избираат