• Обновено
Луксузна Жанила Завеси За Дневна Соба и Балкон Затемнување Ролетни За Спалната соба Завеса cortinas dormitorio rideaux pour le салон

Луксузна Жанила Завеси За Дневна Соба и Балкон Затемнување Ролетни За Спалната соба Завеса cortinas dormitorio rideaux

DEN 1399.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Завеси, Chiffon, Valance
Бренд Име:
Г-Ѓа Ксу
Локација:
прозорецот
Стил:
Европа
Тип:
Тока/Цевка Завеса
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Флорални
Број На Модел На:
B
Употреба:
Кафуле,Хотел,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Формат:
Скала Појас
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Тип На Објект:
Луксузна Жанила Завеси За Дневна Соба
Материјал:
Жанила
Функција:
Жакард
Примена:
Ролетни За Дневна Соба И Спалната Соба Балкон
тип 1:
cortina де quarto
тип 2:
rideaux pour le салон
тип 3:
vorhang
Тип 4:
cortinas dormitorio
Големина:
Custom-made

Купувачи како што избираат