• Обновено
Royalbule стандард ballroom фустан жена ballroom танцува конкуренција фустани стандард валцер Фокстрот модерен танц облечи танго се облекуваат

Royalbule стандард ballroom фустан жена ballroom танцува конкуренција фустани стандард валцер Фокстрот модерен танц

DEN 7176.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Сина, Златна, Зелена, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Небото Сино
Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra,Spandex,Полиестер
Боја тука:
Како што покажуваат фотографиите
Возрасна Група:
Возрасните. Девојката. Танчерка.
Танц Стил:
Румба/Издржи/Chacha
Тип:
Модерна
боја:
Клиентите избор
Материјал:
Lycra. spandex и полиестер
Тоа е наменска?:
Yes

Купувачи како што избираат