• Обновено
2017 Halajuku Памук Планета Печатени Писмо Везени Лабава Каузална Кратко Sleeve Женски маици

2017 Halajuku Памук Планета Печатени Писмо Везени Лабава Каузална Кратко Sleeve Женски маици

DEN 180.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Бренд Име:
Octeyam
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Купувачи како што избираат