• Обновено
Моден Имитира Свила Марами Бренд Цвет Печати Сатен Плоштадот Шамија Жените Добар Квалитет Големи Димензии Полиестер Shawl Hijab

Моден Имитира Свила Марами Бренд Цвет Печати Сатен Плоштадот Шамија Жените Добар Квалитет Големи Димензии Полиестер

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
90 X 90 CM
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Број На Модел На:
45454554
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Свила,Полиестер
Марами Должина:
80см-100cm
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
kuayanzhenzhi
Шаблон Тип:
Печати

Купувачи како што избираат