• Обновено
Популарни модни човек Блузи 2017 лето најновите печатени Желка господар дизајн многу интересен човек маици Топла Блузи

Популарни модни човек Блузи 2017 лето најновите печатени Желка господар дизајн многу интересен човек маици Топла Блузи

DEN 359.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Бренд Име:
VagaryTees
Стил:
Моден

Купувачи како што избираат