• Обновено
Нови Пристигнување Месинг Слив Единствена Славина се Справи со Кран Ладна и Топла Вода Миксер Водопад Допрете F1052-2

Нови Пристигнување Месинг Слив Единствена Славина се Справи со Кран Ладна и Топла Вода Миксер Водопад Допрете F1052-2

DEN 1603.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Слив Чешми
Бренд Име:
FRAP
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На:
F1052-2
Инсталација Тип:
дек монтирани
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тежина На Пакет:
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Површински Третман:
Хром
Тапа Планината:
Една Дупка
Стил:
Современа
Вентил Core Материјал:
Керамички
Функција:
Thermostatic Чешми
Број на Рачки:
Една Рачка
Продажба:
Вклучи Додатоци
Тело Материјал:
Солидна Месинг
Ладно & Топла Вода:
Yes
Функција:
360 Степен Ротација
боја:
Сребро.
слив потоне тапа миксер:
слив потоне миксер
бања тела:
слив тапа
Користење на Сцена:
допрете бања
kraan:
kraan
torneira став banheiro:
torneira став banheiro

Купувачи како што избираат