• Обновено
HUANQIU Жените Бели Чевли со Дупки Кожа Познатиот Бренд Женски Секојдневен Чевли на Опашки 2017 Нов Моден Викенд Станови Дише

HUANQIU Жените Бели Чевли со Дупки Кожа Познатиот Бренд Женски Секојдневен Чевли на Опашки 2017 Нов Моден Викенд Станови

DEN 684.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Обвивка Материјал:
Синтетички
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
HUANQIU
Број На Модел На:
17102
Горниот Материјал:
Микрофибер
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Шиење
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Крпеница
Insole Материјал:
Ткаенини
изработка на чевли технологија:
Вулканизација процес
Горната Висина:
Ниска
Затвори режим:
Чипка
Големина:
35,36,37,38,39
Шема:
боја

Купувачи како што избираат