• Обновено
Almei Dropshipping САД Широк Брилијантен Fianit Прстени за Жени Со Црвена Сина, Пурпурна Камен Сребрена Боја Прстен Свадба Накит J434

Almei Dropshipping САД Широк Брилијантен Fianit Прстени за Жени Со Црвена Сина, Пурпурна Камен Сребрена Боја Прстен

DEN 171.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Моден Прстен
Повод:
Свадба
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
6mm,9mm,8mm,7mm
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Almei
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
Функција:
прстен
Компатибилност:
прстен
Големина:
17*19 mm
Тежина:
5.2 g
Камења:
Главниот Камен
свадба прстени:
Шарм

Купувачи како што избираат