• Обновено
QHX Лево Раце Електрична Гитара Мост Tremolo Двојно Заклучување Systyem Со Whammy Бар Гитара Додатоци

QHX Лево Раце Електрична Гитара Мост Tremolo Двојно Заклучување Systyem Со Whammy Бар Гитара Додатоци

DEN 923.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
QHX
Број На Модел На:
tremolo рака
Тип:
Мост
Бои:
Сребрен(Хром Позлатен) & Црно Злато
Тежина:
440G/set
Материјали:
Метал
Планината Големина:
74MM помеѓу 2 studs центри
Забелешки:
Лево раце Tremolo Мост

Купувачи како што избираат