• Обновено
20 компјутери 12 V led рокер switch Led Точка Светлина 3 pinos ON-OFF Interruptor LED iluminado Автомобил Контролната Табла Barco SPST Toggle Префрлате

20 компјутери 12 V led рокер switch Led Точка Светлина 3 pinos ON-OFF Interruptor LED iluminado Автомобил Контролната

DEN 72.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

сертификација:
CQC,CE,CCC,RoHS
Гаранција:
100000
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
ON-OFF LED
Карактеристики:
Прекинувачи
Тип На Објект:
Прекинувачи

Купувачи како што избираат