• Обновено
PIPO X8 Двоен оперативен СИСТЕМ на Допир за Мини PC Таблет Intel Z3736F Quad Core Windows 8.1 Андроид 4.4 2G RAM меморија 32G SSD

PIPO X8 Двоен оперативен СИСТЕМ на Допир за Мини PC Таблет Intel Z3736F Quad Core Windows 8.1 Андроид 4.4 2G RAM меморија

DEN 5520.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Тип:
панел pc
Производи Статус:
Акции
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Цреша трага Z8300 Quad Core
IO:
4*USB +1*LAN+1*HDMI
Резолуција:
1920x1280
Осветленоста:
500 cd/m2
Екранот:
10.8 инчен екран на Допир
RAM меморија:
2G
OS:
Windows10
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:

Купувачи како што избираат