• Обновено
Плажа Sweatshirt никој Не Сака Shady Плажа Слоган Патување Патување Океанот SunSarcastic Качулка Повеќе Димензии и Бои-Z016

Плажа Sweatshirt никој Не Сака Shady Плажа Слоган Патување Патување Океанот SunSarcastic Качулка Повеќе Димензии и

DEN 719.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тежина:
360
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Писмо
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Плетени
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
Z016
Бренд Име:
PADEGAO

Купувачи како што избираат