• Обновено
AC напон 220V Далечински Управувач за вклучување/исклучување на Безжичен Контролер Switch Teleswitch 315Mhz 1 CH 10A Мини Реле 4 Примачи + 2CH Предавателот

AC напон 220V Далечински Управувач за вклучување/исклучување на Безжичен Контролер Switch Teleswitch 315Mhz 1 CH 10A

DEN 515.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
315mhz
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Карактеристики:
220v мини ресивер одбор
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Далечински Растојание:
0-200M

Купувачи како што избираат