• Обновено
OOOT BAORJCT,1731314 3 стил изберете цртан филм Серија памучна ткаенина ,diy рачно изработени комбинација памучна крпа,домашен текстил

OOOT BAORJCT,1731314 3 стил изберете цртан филм Серија памучна ткаенина ,diy рачно изработени комбинација памучна

DEN 124.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Sateen Ткаенина
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Ширина:
1.6 meters
Nonwoven Техника:
Ламинат
Материјал:
100% Памук
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
Не Велур
Стил:
Цртан Филм Серија Був

Купувачи како што избираат