• Обновено
Бесплатен превозот !12V 6000k LED светилки drl Дење работи светлина случај за Субару XV 2017 магла светилка рамка Магла светлина

Бесплатен превозот !12V 6000k LED светилки drl Дење работи светлина случај за Субару XV 2017 магла светилка рамка

DEN 2112.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Специјални Функции:
работи светла
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Дијаметар:
40inch
Модел На Субару:
XV
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Име На Модел:
Субару XV
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Објектот Тежина:
0.8kg
Леќа:
Не Се Вклучени
Lumens:
2600lm
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Година:
2016 2017
Тип На Објект:
Дење Работи Светла

Купувачи како што избираат