• Обновено
YONGSEN 2017 Секси Жените Бикини Костим за капење, Црна Бански Капење им Помогнам на Лето Плажа Носат костими за Капење

YONGSEN 2017 Секси Жените Бикини Костим за капење, Црна Бански Капење им Помогнам на Лето Плажа Носат костими за Капење

DEN 252.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Бренд Име:
YONGSEN
Шаблон Тип:
Цврста
Половината:
Висок Половината
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Најлон,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Подлога:
No
Број На Модел На:
TSBKN0005
Боја:
Црна,Бела
Материјал:
82% најлон + 18% spandex
PrintStyle:
Притисни до бикини
Сезоната:
пролет, есен, лето
Стил Тип:
Жените Бикини Сет
Боја Стил:
Природна Боја
Производ Состојба:
100% Сосема Нов

Купувачи како што избираат