• Обновено
2018 Топла Супер Мода Памук Секојдневен Бренд Капсула Компанијата Т-Маица Е Премија Памук Tee Кошула

2018 Топла Супер Мода Памук Секојдневен Бренд Капсула Компанијата Т-Маица Е Премија Памук Tee Кошула

DEN 383.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток

Купувачи како што избираат