• Обновено
Нови 3 Панел Овошје Сок Во Купот на Платно Сликарство Големи HD Ѕид Слики за Дневна Соба или Кујна Декоративни,маслени

Нови 3 Панел Овошје Сок Во Купот на Платно Сликарство Големи HD Ѕид Слики за Дневна Соба или Кујна Декоративни,маслени

DEN 300.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
30x60cmx3, 40x80cmx3, 50x100cmx3, 60x120cmx3
Материјал:
Платно
Бренд Име:
famili
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Realist
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број На Модел На:
021602
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Купувачи како што избираат