• Обновено
Сплав Риболов Ролна Лево/Десно 7+1BB Cid 3.5:1 Летаат Риболов Тркала Поранешниот Рафтинг Мраз Риболов Ролна Риболовни средства

Сплав Риболов Ролна Лево/Десно 7+1BB Cid 3.5:1 Летаат Риболов Тркала Поранешниот Рафтинг Мраз Риболов Ролна Риболовни

DEN 696.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Користете Го Режимот:
Левата Рака, Десната Рака
Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро
Риболов Ленти Тип:
Сплав Тркала
Риболов Метод:
Летаат Риболов
Број На Модел На:
Semimetal Сплав Ролна
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Бренд Име:
yumoshi

Купувачи како што избираат