• Обновено
60. РОДЕНДЕН ДЕКОРАЦИЈА ГИГАНТ 40 инчи ЗЛАТО Сребро Розова сина број 60 ФОЛИЈА БАЛОНИ на сос служ 6 & 0 -

60. РОДЕНДЕН ДЕКОРАЦИЈА ГИГАНТ 40 инчи ЗЛАТО Сребро Розова сина број 60 ФОЛИЈА БАЛОНИ на сос служ 6 & 0 -

DEN 311.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Злато, Сребрена, Розева, Небото Сино
Ballon Големина:
40inch
Повод:
роденден
Обликот Стил:
број
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Класификација:
Ballon
Тип:
Огромен Балон
Milestone:
60. Роденден
Обликот:
број
Број на Предмети:
2

Купувачи како што избираат