• Обновено
Трговија на големо Белата Мраз Калцедон Природни Кристал Лист Приврзоци Монистра Синџир Ѓердан Среќа за Жени Мажи Накит JoursNeige

Трговија на големо Белата Мраз Калцедон Природни Кристал Лист Приврзоци Монистра Синџир Ѓердан Среќа за Жени Мажи

DEN 279.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
JoursNeige
Број На Модел На:
GLGJ073
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
лист
боја:
Бела
Материјал:
Природен Мраз Калцедон Кристално
Камен ахат синџир ѓердан:
Монистра големина за 6mm

Купувачи како што избираат