• Обновено
AXSPEED 70mm 80mm 90mm 100mm 110mm 120mm Шок Апсорбер За 1:10 D90 Axial SCX10 Алуминиум Шок Апсорбер

AXSPEED 70mm 80mm 90mm 100mm 110mm 120mm Шок Апсорбер За 1:10 D90 Axial SCX10 Алуминиум Шок Апсорбер

DEN 1247.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
70mm, 80mm, 90mm, 100mm, 110mm, 120mm
Бренд Име:
AXSPEED
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Сечење
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
За 1/10 Скала РК Автомобил Роботот
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Шок Апсорбер
квалитет:
Висок Врвен Квалитет На++++
Тежина:
92g (4pcs)
дупка центар да дупка центар:
70 80 90 100 110 120mm
Хексагонални totation:
12mm
Материјал:
Високо-заврши Метал Алуминиум Легура Направени
Одговара за:
1/10 1
Функција во еден:
Алуминиум Шок Апсорбер Сет
Функција три:
1
превозот метод:
Кина Пост или Epacket со Корисни Следење на Број
SKU:
M003558AFB0CC

Купувачи како што избираат