• Обновено
10PCS/МНОГУ Врвен Квалитет на Печатење Коло Карбид PCB 0.6 mm Волфрам Карбид Микро Вежба Битови

10PCS/МНОГУ Врвен Квалитет на Печатење Коло Карбид PCB 0.6 mm Волфрам Карбид Микро Вежба Битови

DEN 53.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Xueliee
Тип:
Други
DIY Материјали:
Дрво
Состојба:
Нови
Дијаметар на сечење:
0.6 mm
сечење длабочина:
8мм
Месо тело дијаметар:
3мм
Вкупна Должина:
38.1 mm
Тежина:
40g

Купувачи како што избираат