• Обновено
100Pcs/pack 3*100mm ширина 2mm 3*100mm Авто-Заклучување Најлон Кабел Врски Стандард Авто-заклучување, Пластика, Најлон

100Pcs/pack 3*100mm ширина 2mm 3*100mm Авто-Заклучување Најлон Кабел Врски Стандард Авто-заклучување, Пластика, Најлон

DEN 36.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта
Тип:
Авто-Заклучување
Број На Модел На:
2X100
Материјал:
Најлон
is_customized:
Yes
димензија:
100x2mm

Купувачи како што избираат