• Обновено
MTB Патот Велосипед возење велосипед керамика Jockey Задните Тркала Derailleur Макара 11T 13T 7005 Алуминиум легура велосипед водич макара имајќи

MTB Патот Велосипед возење велосипед керамика Jockey Задните Тркала Derailleur Макара 11T 13T 7005 Алуминиум легура

DEN 159.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Компоненти:
Derailleurs
Тип:
Задните Derailleur
Број На Модел На:
081
Материјал:
Алуминиум
Брзини:
10 брзина
Бренд Име:
MUQZI
Вкупниот Капацитет:
81

Купувачи како што избираат