• Обновено
Лето Дише Мрежа Деца Чевли Единствен Нето Крпа На Слободното Време На Децата Спортски Чевли Нови 2017 Секојдневен Момчиња Чевли Девојки Патики

Лето Дише Мрежа Деца Чевли Единствен Нето Крпа На Слободното Време На Децата Спортски Чевли Нови 2017 Секојдневен

DEN 351.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
1, 1.5, 2.5, 3.5, 4, 4.5, 9.5, 10, 11, 11.5, 12, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
18M,26M,10T,23M,20M,14T,9T,33M,4T,27M,6T,8T,28M,11T,12T,13T,7T,34M,>14T,5T,21M,19M,25M,24M,31M,29M,32M,3T,22M,30M,35M
Бренд Име:
ТАНЦУВАЊЕ TAFFY
Горниот Материјал:
водат ткаенина
Функција:
Дише
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
TPR
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
TPR
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
Полиестер
Големина:
26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37
Тип На Производ:
Деца Чевли,детски Чевли,Девојки Чевли,Момчиња Чевли,Бебе Чевли,Чизми
Прашање Датум:
До 2015 лето
Прибл.Возраст:
Деца (1-4 Год.), Мало Дете (4-8 Години),Големо Дете (8-12 Години)
Број На Модел На:
DTK013
Пол:
Бебето & Момчето & Девојка Чевли,Патики За Девојка и Бо
Моделот И Стил:
Удобно,Мода,Нежно,Чисто,Спорт,Трчање,Одбор
Шема:
Шупливи-out
боја:
Сина,Зелена,Розова,Розово,Црвено
Производот Категорија:
Деца Патики,Момчиња Патики,Девојки Патики,Патики Бебе Krosovki

Купувачи како што избираат