• Обновено
Случај за Asus ZenFone 5 5.0 инчен Меки Силиконски Печатење Боја Назад Случај Покритие за Asus ZenFone 5 A500CG A501CG TPU Телефон Школки Торба

Случај за Asus ZenFone 5 5.0 инчен Меки Силиконски Печатење Боја Назад Случај Покритие за Asus ZenFone 5 A500CG A501CG

DEN 59.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
TPU
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше,Симпатична
Карактеристики:
Шарени Шема Fundas Coque Capas Priting Маска
Компатибилен Бренд:
за Asus ZenFone 5 A500CG A501CG A500KL 5.0
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара:
за Asus ZenFone 5 A500CG A501CG A500KL 5.0
Материјал:
Висок квалитет на меки силиконски
Тежина:
Ultra Thin 30g
боја:
како на слика
Времето на Пазарот:
2017 Сосема Нов Capa
дизајн:
Шарени Печатење Насликани Модел Мода Млада Атрактивна
Функција:
Нечистотија-отпорни / Анти-удар / Не е деформирано
Поддршка:
Мешана Боја / Капка Превозот / Трговија На Големо / Мало
квалитет:
А+++++ / Безбедни и не-токсични

Купувачи како што избираат