• Обновено
2-Во-1 Турмалин Појас Авто Греење Масажа Магнетни рамо коленото влошки За Ублажување на Болка & Одржување на Топло

2-Во-1 Турмалин Појас Авто Греење Масажа Магнетни рамо коленото влошки За Ублажување на Болка & Одржување на Топло

DEN 360.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Материјал:
Композитен Материјал
Ефект:
Коска Нега
Број На Модел На:
JTK008
боја:
Црна
Големина:
S M L XL
Материјал:
турмалин + платно

Купувачи како што избираат