• Обновено
Комерцијални жита фреза жито милер цена

Комерцијални жита фреза жито милер цена

DEN 17640.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
380v, 110v
сертификација:
CE
Број На Модел На:
UDHO-MF3000
Напон (V):
380v
Функција:
Мелење
Бренд Име:
TIANYUYOUDO
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
3KW
моќност:
3KW
Напон:
380v
Ротирачка брзина:
1430rpm
Капацитет:
30-80kg/h
Mesh:
50-200
димензија:
585*280*440mm
Тежина:
50kg
Текст Дијаметар:
52mm
хопер дијаметар:
257mm

Купувачи како што избираат