• Обновено
beibehang Обичај Облаци Скала Фото Позадина 3D кат Ѕид хартија Бања самолепливи ПВЦ Водоотпорен тапети за ѕидови 3 d

beibehang Обичај Облаци Скала Фото Позадина 3D кат Ѕид хартија Бања самолепливи ПВЦ Водоотпорен тапети за ѕидови 3

DEN 840.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Број На Модел На:
13717855
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Тип:
Винил Позадини
Тип:
Не-плетени
Димензии:
Квадратен Метар

Купувачи како што избираат