• Обновено
100pairs/многу Големо Бонбони Боја на Цвет Чевли Високи Чизми За 1/6 BJD Кукла Чевли За Барби Кукла Куќа Одговара За Барби се Облекуваат

100pairs/многу Големо Бонбони Боја на Цвет Чевли Високи Чизми За 1/6 BJD Кукла Чевли За Барби Кукла Куќа Одговара

DEN 527.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
микс случаен боја
Бренд Име:
Apatsuki
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
чевли за барби кукла
Пол:
Девојки
Димензии:
слободни
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Чевли
Форма:
1/6
Тип На Објект:
Кукла Додатоци

Купувачи како што избираат