• Обновено
2 парчиња fanshion поставите Деца Деца Бебе Момче Цвет кратко sleeve одбиеме јака Т-маица + дупки бели Шорцеви Тимови Облека Сет

2 парчиња fanshion поставите Деца Деца Бебе Момче Цвет кратко sleeve одбиеме јака Т-маица + дупки бели Шорцеви Тимови

DEN 231.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
2T, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Никој
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Бренд Име:
pudcoco
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни

Купувачи како што избираат