• Обновено
Лаптоп батерии за ASUS X72 A42-M70 X71 F70 N70 Z7000 Z7100 M7 A41-M70 N70Sv A32-M70 A32-F70 14.8 V 8 ќелија

Лаптоп батерии за ASUS X72 A42-M70 X71 F70 N70 Z7000 Z7100 M7 A41-M70 N70Sv A32-M70 A32-F70 14.8 V 8 ќелија

DEN 887.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
14.8 V
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
1002555 за Z71A,Z70A,M70Sr,G71Gx,Z7,N90S,G71V,N,L0690LC

Купувачи како што избираат