• Обновено
Бесплатен Превозот 50pcs/многу Топла продажба 28*35mm Розева Пеперутка форма Стакло Завеса додатоци За Стаклени Монистра Завеси

Бесплатен Превозот 50pcs/многу Топла продажба 28*35mm Розева Пеперутка форма Стакло Завеса додатоци За Стаклени Монистра

DEN 637.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Повод:
Партија,Големиот Настан,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ
Шема:
Никој
Бренд Име:
GALAXING
is_customized:
Yes
Големина:
L
Број На Модел На:
HY1303
Материјал:
Стакло
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Кристално
боја:
Пинк
Употреба:
кристал завеса pendant, дома декорација, свадба декорација
квалитет:
Врвот
Големина:
28*35mm
Количина:
50pcs
is_customized:
yes

Купувачи како што избираат