• Обновено
2017 Нов Бренд Деца Роденден Се Облекуваат Формално Одговара За Момчиња Господин Стил Plaid Облека Палто Вест Панталона Свадба Партија Носат F12

2017 Нов Бренд Деца Роденден Се Облекуваат Формално Одговара За Момчиња Господин Стил Plaid Облека Палто Вест Панталона

DEN 577.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
24M, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 3T, 4T
Бренд Име:
PsyMonster
Стил:
Формално
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Блејзери
Затворање Тип:
Едно Копче
Шаблон Тип:
Plaid
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Notched
Број На Модел На:
F12 Бебе Деца Момчиња Формални Свадби Роденден Облека Поставува
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Пред Стил:
Станот
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Момчиња
боја:
Бела Црна, Темно Зелена Момчиња Формални Свадби Облека Сет
Погоден Сезона:
Пролет Лето Есен костим за деца
Пол:
Бебе Момче Menino Тинејџер Деца Децата Одговараат На Облека
Материјал:
Памук
Фестивал:
Свадби Божиќ Ноќ На Вештерките Велигден Облека Денот На Благодарноста
Погодна прилика:
Спортски Струка Училиштето Ученикот
превозот:
Бесплатен превозот

Купувачи како што избираат