• Обновено
Жешка Мода се Мажи Гроздобер Платно Секојдневен Ранец Rucksack Лаптоп Рамо crossbody торба Патување Duffle Торба (со Кафе)

Жешка Мода се Мажи Гроздобер Платно Секојдневен Ранец Rucksack Лаптоп Рамо crossbody торба Патување Duffle Торба (со

DEN 535.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Платно
Стил:
Гроздобер
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Декорација:
Појаси
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Бренд Име:
XINTOWN
Број На Модел На:
I020234
Надворешноста:
Никој
Техника:
Други

Купувачи како што избираат