• Обновено
0.26 mm Експлозија-доказ Пред Калено Стакло Филм за Asus ZenFone Зум ZX551ML ZX550ML Екран Заштитник pelicula де vidro 5.5

0.26 mm Експлозија-доказ Пред Калено Стакло Филм за Asus ZenFone Зум ZX551ML ZX550ML Екран Заштитник pelicula де vidro

DEN 47.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
маслиново лист
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
ASUS
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
No
Тип:
Пред Филмот
Модел На Телефон 1:
За Asus Zenfone Зум ZX551ML
Тврдост:
9H
Edge:
Материјал:
Нано-обложена Калено Стакло Филм
Употреба:
Заштита на телефонот на екранот од прашина
Бесплатен превозот :
Yes
квалитет:
А++++
Карактеристики:
Нула Доказ
боја:
Транспарентна
Дебелина:
0.26 мм-0.33 mm

Купувачи како што избираат