• Обновено
Црно Масло Протри Бронза Бања Дожд Туш Тапа Постави Ѕид Монтирани Када со Миксер Рачен Туш Глави lhg128

Црно Масло Протри Бронза Бања Дожд Туш Тапа Постави Ѕид Монтирани Када со Миксер Рачен Туш Глави lhg128

DEN 4559.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Вентил Core Материјал:
Керамички
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Број На Модел На:
lhg128
Големина:
>400mm
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Површински Третман:
Масло Протри
Стил:
Класичен
Тип:
Бања & Туш Чешми, Дожд Туш Тапа
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени Туш Чешми
Изложени Туш Тапа Функција:
Со Лизгачот На Лентата За
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид

Купувачи како што избираат