• Обновено
Sawback Ангел АЈКУЛА Спорт Види Двојна Време Дигитален LED Датум Ден Аналогни Црна, Црвена Нерѓосувачки Челик Рака Mens Часовници Кварц /SH197

Sawback Ангел АЈКУЛА Спорт Види Двојна Време Дигитален LED Датум Ден Аналогни Црна, Црвена Нерѓосувачки Челик Рака

DEN 1175.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Повеќе Време Зона,Авто Датум,Назад Светлина,Заврши Календар,Аларм
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Должина:
19CM
Број На Модел На:
SH197
Dial Дијаметар:
50mm
Бренд Име:
АЈКУЛА СПОРТ ВИДИ
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Случај Дебелина:
16mm
Бендот Ширина:
22mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Движење:
Двоен Дисплеј
Случај Обликот:
Круг
Серија Име:
Sawback Ангел Ајкула Серија Тип Б
Моден Елемент:
Голема Преголеми Dial & Круна, Осветлување, 3D Дизајн
Подарок Кутија, Тип:
АЈКУЛА Оригинален Подарок Кутија & Гаранциона Картичка
Отпорност На Вода Длабочина:
30m, 3ATM Отпорен на Вода Водоотпорен
Функција:
LED Датум, Ден, Dual Време Дисплеј, Аларм
Движење:
Јапонија Кварц Технологија Двојно Movt
клучни зборови:
види мажи, relogio masculino, erkek kol saati, врвен бренд, reloj hombre
Гаранција:
12 месеци Меѓународна Гаранција
Тип На Објект:
Двоен Дисплеј Рачни Часовници
Пол:
Мажи

Купувачи како што избираат