• Обновено
10pcs 1/8 3.175 mm Cnc Битови Двојно Flute Спирала Рутер Карбид Крајот Мелница Машина Алатки 3.175 x 17mm VER37 T50

10pcs 1/8 3.175 mm Cnc Битови Двојно Flute Спирала Рутер Карбид Крајот Мелница Машина Алатки 3.175 x 17mm VER37 T50

DEN 185.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Конвексни Мелница
Дијаметар:
3.175 x 17mm
Број На Модел На:
VER37
Материјал:
High Speed Челик
Вкупна Должина:
3.175 x 17mm
Бренд Име:
Xueliee

Купувачи како што избираат