• Обновено
На културната револуција на Thangka везови портрет, Претседател Мао Мао En Лаи во Tiananmen square

На културната револуција на Thangka везови портрет, Претседател Мао Мао En Лаи во Tiananmen square

DEN 791.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тема:
Патриотизам
Стил:
Народната Уметност
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ
Материјал:
Текстилна & Ткаенина

Купувачи како што избираат