• Обновено
ТОПЛА Продажба Инфраред Загрева Турмалин Масажа Душек Кореја Jade Душек Греење Масажа Кореја Турмалин Душек Бесплатен Превозот

ТОПЛА Продажба Инфраред Загрева Турмалин Масажа Душек Кореја Jade Душек Греење Масажа Кореја Турмалин Душек Бесплатен

DEN 6576.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
SugarBae
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
ММ-096
Материјал:
како се покаже слика
боја:
како слика се прикажани
Тежина:
7KG
Име:
Магнет Камен Енергија Ќебе
Материјали:
СТП-кожа
Материјал:
Жад Камен/Турмалин/Germanite &СТП кожа
Големина:
70cmX160cm

Купувачи како што избираат