• Обновено
C47 Миленичиња куче мачки Сад белата рамка Преносни свитлива чаши за Мали кучиња Патуваат Сад Јадење Хранење Наводнување Материјали

C47 Миленичиња куче мачки Сад белата рамка Преносни свитлива чаши за Мали кучиња Патуваат Сад Јадење Хранење Наводнување

DEN 95.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
One size
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Dogbaby
јачина:
500g
Тип На Објект:
Патување Чинии
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Материјал:
Латекс
Тип:
Кучиња
боја:
мулти-боја
Големина:
One size
Функција:
Симпатична, Еко-пријателски, Практично, Корисно
Шема:
Цврста
користат за:
Мало Кученце Куче
Стил:
внесувач
Пакет:
opp

Купувачи како што избираат