• Обновено
1PC Fakra C машки приклучок конектор crimp за RG316 RG174 Кабел за GPS Navi трговија на големо цена

1PC Fakra C машки приклучок конектор crimp за RG316 RG174 Кабел за GPS Navi трговија на големо цена

DEN 65.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
Fakra C connector
Отпорност :
50Ohm
Материјал:
Дувачкиот+ Пластика
Монтажа :
Crimp
Стил :
Директно
Кабелот Тип :
RG316 RG174 Кабел
is_customized:
Yes
Примена:
gps navi
Пол:
Машки
Тип:
Fakra C

Купувачи како што избираат