• Обновено
BoYuTe (100 Парчиња/Многу) 10ММ Круг Pendant Поставување Cabochon Празно Фах Рамки Шарм за Накит Одлуки Diy Ѓердан Рачно Изработени

BoYuTe (100 Парчиња/Многу) 10ММ Круг Pendant Поставување Cabochon Празно Фах Рамки Шарм за Накит Одлуки Diy Ѓердан

DEN 217.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Злато Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
BOYUTE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HD1799
Функција:
накит додатоци
Празно големина:
10мм
Pendant Големина:
12*17mm
Објектот:
додатоци делови

Купувачи како што избираат