• Обновено
На легура превозникот модел, воена симулација брод, бродот модел, уништувач,од Легиран воена модел играчки,се повлече назад автомобил

На легура превозникот модел, воена симулација брод, бродот модел, уништувач,од Легиран воена модел играчки,се повлече

DEN 504.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Карактеристики:
Diecast,Се Повлече Назад
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Метал
Предупредување:
> 3 години
Брод/Поморски Брод:
Уништувач
Тип:
Брод & Брод
Скала:
1
Материјал:
Алуминиумски + Пластика

Купувачи како што избираат